ManiaqLord Mekanıı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mp3 Şehri...!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ümmet-i muhammed

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
TheMinotauR
Moderatör
Moderatör
TheMinotauR

Yaş : 31 Kayıt tarihi : 27/08/08 Mesaj Sayısı : 47 Nerden : ankara

MesajKonu: ümmet-i muhammed ümmet-i muhammed Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 7:05 pm

Ali Mısır'da okuyan bir öğrenci. Sınavlar bitmiş ve yaz tatiline girecekler.. Babası Ali'ye telefon eder ve sınavların nasıl geçtiğini sorar. Ali de bilmediği halde "çok iyi geçti" der ve bunu üzerine babası onu İstanbul'a işlerinde yardım etmesi için çağırır. Ali gidecektir İstanbul'a ve arkadaşına son olarak şöyle der; "Ahmet sen notlarımı öğrenirsin ve beni ararsın. Eğer telefona babam çıkarsa Muhammed'in Ali'ye selamı var dersin; ben anlarım bir tane zayıfım olduğunu." Ahmet notları öğrenir ve arar. Telefona babası çıkar ve Ahmet şöyle der: - Amcacım Ali'ye söyle ona bütün Ümmed-i Muhammed'in selamı var...

azrail
kadının biri çok yaşlıymış çokta çirkinmiş kadın ölecekmiş azrail gelmiş kadın demişki;
-hadi benim canımı al
azrail;
-hayır sen 50 yıl daha yaşayacaksın demiş
kadın buna çok sevinmiş ve estedik ameleyatı yaptırmış ve 50 yaş gençleşmiş ertesi gün arbada giderken kadın ölmüş kadın azraile demişki;
-hani ben 50 yıl daha yaşıyacaktım
azrail;
- ha sen o kadınmıydın bede seni başka bi kadın sanmıştım demiş
TechSparco
Moderatör
Moderatör
TechSparco

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 33 Nerden : Tekirdağ Aydoğdu - Merkez

MesajKonu: Geri: ümmet-i muhammed ümmet-i muhammed Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 12:45 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler Güzel Fıkralar
http://www.antirockciyiz.biz

ümmet-i muhammed

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası