ManiaqLord Mekanıı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mp3 Şehri...!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yazık k2 yazık

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
TheMinotauR
Moderatör
Moderatör
TheMinotauR

Yaş : 31 Kayıt tarihi : 27/08/08 Mesaj Sayısı : 47 Nerden : ankara

MesajKonu: yazık k2 yazık yazık k2 yazık Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 9:13 pm

BAZI ARKADASLARIMIN VERDIGI BIR SITEYE GIRDIM. K2 DATA BASESINI KULLANAN BIR SITE. SITEDE KISILERIN ITEMLERINI GOSTEREN BIR ALANLA KARSILASTIM. SERVERIN %40 LIK KISMINDA +10 ITEMLER OLDUGUNU GORDUM. KISI BASTAN SONA +10 ITEMLERLE DONATILMIS. VE CATIR CATIR OYNUNU OYNUYOR. ASLINDA OYNAMIYOR KENDINI KANDIRIYORDA, BIZ OYNUYOR DIYELIM.

SIMDI BENIM BILDIGIM KADARIYLA CYPHERDA +10 ITEM VE +4 UNIQE YASAKTI. EGER YASAK DEGILSE BU ITEMLER +10'A NASIL BASILIYOR, +10 BASILINCA K2 NIN BUNDAN NASIL HABERI OLMUYOR? K2 NIN HABERI OLUNCA BU DURUMA NEDEN MUDAHALE ETMIYOR? YADA ETMEKTENMI KORKUYOR?

MILLET +7 +8 BASAMAZKEN BU +10 ITEMLER NERDEN GELIYOR. SUNUCUDA GM DESTEKLI PLAYERLERIN OLDUGU SOYLENIYOR. K2 BU KADAR ACIZMI OLDUDA KENDINI BILMEZ ADAMLARI GM YAPARAK, ITEM SATTIRARAK BIR YERLEREMI GELMEYE CALISIYOR? YOKSA BU +10 ITEMLERI BASAN VE KULLANAN KISILER K2'YI KERIZ YERINEMI KOYUYOR. YANI BEN BU ITEMI BASARIM CATIR CATIRDA KULLANIRIM,K2 DE BANA BIRSEY YAPAMAZMI DEMEK ISTIYORLAR? BENCE DEMEK ISTEMIYORLAR, DIREK SOYLUYORLAR.

K2 HANI SIZ BIR GAZETEDEKI ROPORTAJINIZDA TURKIYEY BUYUK YATIRIM YAPTIK DIYORDUNUZ YA? HANI TURKLERE DEGER VERDIGINIZI, HANI TURK SUNUCULARININ DUNYA GENELINDE %35 LIK ALAN TESKIL ETTIGINI SOYLUYORDUNUZ YA, SIZ O GUNLERI MUMLA ARARSINIZ YAKINDA. SUNUCUDA HERKES OYUNU BIRAKIYOR. OYUNU BIRAKMAYAN 20-25 KISIDE,BUNLAR VAFISSIZ INSANLAR +10 TAKILARI DUPELEYIP DUPELEYIP MILLETE SATIYOR. K2 LVL 83-84 GETIYORUZ DEMEYIN. BU SUNUCUNUN %90 KISMI O LVL'I KASMAZ. VE CIKARDIGINIZ SU SACMA YUZUK VARYA ONUDA ALMAZ. SIZ ADIL OLMADIGINIZ SURECE. ACIZ DAVRANDIGINIZ SURECE, BU SUNUCULARDA UC BES TANE CAKALA LAF GECIREMEDIGINIZ SURECE HIC BIRSEY DEGISMEZ.

YAKINDADA GM EVENTI GM LERINIZ KENDI ARASINDA BOSS EVENTIDE GM LERINIZLE YAPARSINIZ. DEDIGIM GIBI BU BIR OYUN OLMALIYDI. EGLENCE OLMALIYDI. SIZDE KAZANMALIYDINIZ TABII AMA BU KADAR ACIZ OLMAMALIYDINIZ.

SIZE DUPELERLE,BUGLARLA,SAHTEKAR INSANLARLA, VASIFSIZ MESLEGI OLMAYAN, ITEM VE GB SATARAK HAYATINI GECINDIREN PLAYERLERINIZLE DOLU SUNUCUNUZDA IYI EVENTLER DILERIM K2.
MiqiMousE
Arkadaşımız.
Arkadaşımız.

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 9 Nerden :

MesajKonu: Geri: yazık k2 yazık yazık k2 yazık Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 12:24 am

arkadaşım haklısın yerden qöge kadar istanbul'da k2 nin şirketi war orda itemleri satıorlar ;=) daha 6 aylık bi server[carnac east] 6 aylık serverda +12 rebirth hb ne demek? +9 shard ne demek +21 rebirth cthin ne demek sorarm size...bla bla bla +10 itemler ne demek belliki bir bit yeniqi war bakın size birazdan video koycam adamda dual Fs war sordum adama dediki bunu istteki k2 networkun sirketinden aldım dedi 4 tane war bende dedi :(
TechSparco
Moderatör
Moderatör
TechSparco

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 33 Nerden : Tekirdağ Aydoğdu - Merkez

MesajKonu: Geri: yazık k2 yazık yazık k2 yazık Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 11:05 am

Sana Hak Veriyorum TheMinotaur Bu K2'nin Para Hırsı Kendi Kendini Yok Etmesine Yol Açıcak Premiumlardan aldıkları para demekki yetmiyor böyle adi bir yönteme başvurmuşlar inş. bu durum en yakın zamanda ortadan kalkar
http://www.antirockciyiz.biz

yazık k2 yazık

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası